15.09.2020, 10:03h

Brončana medalja za kadete VK Dupin na Hrvatskom veslačkom prvenstvu u Zagrebu

Dominik Obratov i Adrian Belakušić (dvojac na pariće kadeta) u konkurenciji 20 posada nakon uzbudljive finalne utrke osvojili su treće mjesto.

Treba naglasiti da će se naši mladi Dupini i dogodine natjecati u istoj starosnoj kategoriji.

Kadet Josip Klarin osvojio je prvo mjesto u B finalu kadetskih samaca ili ukupno 7. mjesto od 24 prijavljena skifa (samca),dok je Andrija Bilić u istoj trci bio 4. ili ukupno 10. u konačnom poretku.

Lujko Pirjak u samcu mlađih kadeta pobjedom u B finalu osvojio je 7. mjesto od 17 prijavljenih.

Mlađi juniori Bruno Marača i Stipe Mandušić u svojim disciplinama nisu uspjeli proći kvalifikacije. Bruno u samcu lakih juniora A dok je Stipe nastupio u samcu juniora B.

Uz ovaj uspjeh iz veslačkog kluba Dupin naglašavaju kako su pripreme za Hrvatsko veslačko prvenstvo 2021. već počele!