VK Dupin na 5. regati za Kup Dalmacije

Bookmark and Share Zanimljivosti Novosti

U petak na Dan državnosti, veslačice i veslači VK"Dupin" nastupili su na 5. regati za Kup Dalmacije - Memorijalu Perice Vlašića u Splitu. Nastupili su sa deset veslača-ica raspoređenih u 9 posada.
Prva mjesta osvojili su:  Bartol Stegić, Stipe Matov u juniorskom dvojcu na pariće,  Bartol Stegić u juniorskom samcu, Stipe Matov u juniorskom samcu (druga grupa), Toni Crvelin u samcu za kadete
Drugo mjesto osvojila je Lucija Jezerac u samcu za seniorke. Treće mjesto osvojili su  Grgur Stegić, Lovre Crvelin u dvojcu na pariće za mlađe juniore, Nina Jezerac u samcu za mlađe juniorke. Peto mjesto zauzeli su  Domagoj Babić u juniorskom samcu,  Luka Stegić, Jakov Zurić u dvojcu na pariće za mlađe juniore.
Sljedeća regata u veslačkom kalendaru je 6. regata za Kup Dalmacije, 09. srpnja u Kaštel Kambelovcu, a nakon toga slijedi kratki odmor (sedam dana) i nastavak rano jutarnjih treninga i pripreme za najvažnije natjecanje - Prvenstvo Hrvatske 24, 25 i 26. rujna u Zagrebu na Jarunu.