Prva regata Kupa Dalmacije u Splitu - nove medalje za veslače VK Dupin iz Tisnoga

Bookmark and Share Zanimljivosti Novosti

Osam veslača VK Dupin iz Tisnoga nastupilo je 05. ožujka 2011. na 1. regati Kup-a Dalmacije u Splitu. Regata se održala po idealnom vremenu (oblačno i bonaca) na regatnoj stazi u Spinutu. Mladoj veslačici Petri Gabre u samcu za kadetkinje ovo je bila prva regata i prva medalja. Osvojila je drugo mjesto.
Mlađi kadeti Antonio Knežević i Benjamin Juraga također su odveslali svoju prvu veslačku trku te su na cilj stigli kao četvrti sa vrlo malim zaostatkom za prvim.
Prvo mjesto uz odlično veslanje osvojio je junior Bartol Stegić u samcu.
Drugo mjesto osvojili su Grgur Stegić u samcu za juniore te Bartol Stegić i Luka Horvatović u dvojcu na pariće za juniore.
Treće mjesto osvojili su naši mlađi juniori u dvojcu bez kormilara i Luka Horvatović u samcu za juniore
Sljedeća regata za Kup Dalmacije je 26. ožujka 2011. u Zatonu kod Šibenika.