VK Dupin na međunarodnoj regati Croatia Open 2011 - nove medalje!

Bookmark and Share Zanimljivosti Novosti

Trener Veslačkog kluba "Dupin" iz Tisnoga, Dražen Babić, poslao nam je izvješće o nastupu tišnjanskih veslača na velikoj međunarodnoj regati Croatia Open 2011, održanoj 9 i 10. travnja ove godine na kojoj je nastupilo više od 2000 natjecatelja iz sedam zemalja.

" S obzirom na brojnost i kvalitetu konkurencije nastupom naših veslača možemo biti zadovoljni. Najbolji nastup imao je naš junior Bartol Stegić koji je u konkurenciji 52 samca (skifa) kroz prednatjecanje po vremenu izborio finale, a drugi dan je u kombiniranom četvercu na pariće ( dva veslača zagrebačke Mladosti,veslač Ošjaka i Bartol) osvojio srebrnu medalju.
Naš juniorski dvojac na pariće (G. Stegić, D. Babić) izborio je finale i osvojio je četvrto mjesto.
Dvojac mlađih juniora ( T. Crvelin, J. Zurić) od 31 posade zauzeo je 5. mjesto.
Kadetkinja Petra Gabre osvojila je 4. mjesto u samcu.
Kadet Antonio Knežević osvojio je 5. mjesto.

Prošle subote ( 16. travnja) nastupili smo na 3. po redu regati Kup-a Dalmacije u Dubrovniku. Regata se održala na regatnoj stazi na Rijeci Dubrovačkoj , po promjenjivom vremenu ili da budemo precizniji po uglavnom mirnom vremenu između dva vjetra.naši veslači osvojili su jednu zlatnu , dvije srebrne i jednu brončanu medalju.